● Alışverişlerin kargoya teslimat süresi 12 saat ile 4 gün arasında değişmektedir. Sezonsal yoğunluklar ve kampanya dönemlerinde bu süreç 48-72 saat daha uzayabilir. Mümkün olan en kısa sürede siparişleriniz sizlere ulaşması için çalışmakta olduğumuzu bildiririz. 

● İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişler varsayılan olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir. Sipariş notunda yazılı olarak belirtmeniz durumunda Yurtiçi Kargo ile de gönderim tercih edebilirsiniz. 

● Kargo ücreti Türkiye'nin her noktasına 10 Türk Lirasıdır. 150 TL ve üzeri alışverişlerin gönderimleri ücretsizdir. 

● Gönderildi e-posta bildirimini almanızı takiben 48-72 saat içerisinde teslimatlar tamamlanmaktadır. Mobil bölgelerde teslimatlar daha uzun sürmektedir (Detaylı bilgiyi yaşadığınız bölgedeki kargo firmasından temin edebilirsiniz) Resmi tatillerde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatlar takip eden ilk iş günü ile devam etmektedir. 

● Kargo takip bilginizi kullanıcı paneli üzerinden ve müşteri hizmetlerinden temin edebilirsiniz 

● Yurtdışına teslimat seçeneği bulunmamaktadır 

● Hasarlı olabilecek paketleri imza attıktan sonra kargo görevlisi ayrılmadan kontrol ediniz, ürünlerde hasar olması halinde kargo görevlisine tutanak tutturarak iade ediniz ve çağrı merkezimize bilgi veriniz.

● Birden fazla alışverişinizin tek kargoda gönderilmesi için lütfen çağrı merkezimizden destek alınız. 

Tüm soruların için; 0(232) 281 5151 veya destek@relaxmode.com.tr ‘den bizlere ulaşabilirsin. 

Bu Sayfa; 6563 Sayılı ELEKTRONİK TİCARETİN DÜZENLENMESİ HAKKINDA KANUN’ un Madde 3 (1) b) bendi gereğince hazırlanmıştır.